acYlYY_balon_susleme_21_1.jpeg

Açılış Organizasyonu

Açılıs Organizasyonu

Açılış aktivitelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek ve size uygun en iyi teklifi oluştura bilmemiz için hemen bizi arayın…

Süsleme örneklerimizi görebilmeniz daha detaylı bilgi alabilir ve daha sağlıklı bir karar verebilirsiniz…

İstediğiniz takdirde sizlerin kafanızdakileri daha çözümleye bilmemiz için açılış organizasyonunuz yapılacağı mekana gelip size sunumumuzu yapabilir ve son noktada organizasyonumuz için detayları anlata biliriz…

Nazlım Organizasyon olarak kalite politikamızı en iyi hizmeti en uygun fiyata vermek olarak belirlediğimiz ve şimdiye kadar ki bir çok firmadan farklı olarak Nazlım Organizasyon bünyesi içinde bulundurulan eğitimlerini tamamlamış konusunda sonuna kadar güvene bileceğimiz arkadaşlarla çalışmamız ve aynı zamanda organizasyonunuzda kendi bünyemiz içindeki materyalleri kullanıdığımız için fiyatlarımız çok daha uygundur. Bu nedenle mutlaka ufak bir telefon konuşmasıyla bile kaba taslak alabileceğiniz organizayon teklifinizle bu konudaki ayrıcalığı farkedebileceğinizi düşünüyoruz…

Firmanızın kimlik çalışmasının en önemli bölümlerinde bir aktivite günleridir.

Bu aktivite günlerinde sizleri ve değerli müşterileriniz, çalışma arkadaşlarınız tamamının içi rahat bir şekilde markasının en güzel temsil edileceğini bileceksiniz.

Nazlım Organizasyon olarak sizlerin bu özel günlerinizde kurumsal kimliğinizin yansımasına katkıda bulunmak görevimizdir.

Mağazanızın balon süslemesinden tutunda kokteyl, catering hizmetlerine kadar bütün açılış aktivitelerini sizlerin talep ettiği şekilde ve bizlerin profesyönel önerileri dahilde muhteşem bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Başlayacağınız bir bölge yada Yıl dönümü kutlamaları için açılış organizasyonu, yineleme Organizasyonları hem devamlı müşterilerinizin hemde Yeni hizmet vermeye başladığınız müşterileniz ile olan bağlarınızın güçlenmesi ve akılda Kalıcı olmanın en etkin yoludur. Reklamı yapılan ürün için hiçbir zarar kelimesi söz konusu olamaz. Sizlerin ve iş yerinizin marka olma yolunda en önemli faktörlerden biridir Açılış ve yineleme organizasyonu.

            Mağazam var ve ben açılış yapmak istiyorum ????

–Öncelikle mağazanızın en etkin tanıtıla bilecek gününü bulmanız gerekmektedir.
–Açılış günümüzü belirledikten sonra kafamızda oluşturmamız gerek potansiyel müşterimize mağazamızı nasıl         tanıtmamız gerekir sorusuna cevap olması gerekiyor
–Açılış aktivitemin bütçesi nedir? sorusunu kendinize sormalı ve bu doğrultuda yön almanız gerekmektedir.

       Tüm bu basit ama kafa yoran çalışmaları yaptıktan sonra sıra mağazamızın açılışına gelmiştir ve burada bizler devreye giriyoruz.

Açılışınızda yapıla bilecek organizasyon üniteleri nelerdir.

 Balon süsleme

Genel itibari ile balon süsleme açılışların vazgeçilmezlerinden biridir.
Hem dikkat çekiciliği hemde görsel olarak ihtişamı açısından balon süsleme mağaza açılışlarının en çok tercih edilen süsleme şeklidir.
Balondan yapıla bilecek bir çok şekil sayesinde hem dış cephenizin hemde iç mekanınızın süslenmesi eksiksiz yapılacaktır.
Açık olmak gerekirse balon süsleme ile mağazanızın açılış gününe yetişmemiş olan eksiklerini kapatma kosundada cok faydalı olacaktır. Mesela dış mekanda düşünülen bir panonun açılış gününe yetişmemesi veya kapatılamayan duvar lekelerinin kapanmasında bir çok etkisi olacaktır. Bu durumlar bir çok müşterimizin başına gelmiş ve bu işi kusursuz olarak yapan bizler sayesinde küçük rütuşlar ile halledilmiştir. Kısacası bu konuları hiç dert etmeyin…
İç mekan süslemesinde genel itibari ile kullanılan papatya balonlar avize balonlar ve sütun balonlar ile mağazanızın içerisinin tamamı süslene bilmektedir.

— Tül ve Kumaş Süsleme

Tül süsleme genel itibari ile kokteylli açılışlarda ve daha çok tekstil sektörü, elektoronik sektörü gibi sektörlerde kullanılmaktadır.
Tül ve kumaş süslemeleri yapılacak alanların trabzanlar, kapılar, pencereler, reyonlar gibi noktalarda kullanılmatadır.

Bir çok elit organizasyonda tül süsleme kullanılmaktadır.

Bütçe olarakda Nazlım Organizasyon bünyesindeki malzemeler ile yağıldığı için size verilecek fiyat teklifiniz tahmin ettiğinizden çok daha aşağıda çıkmaktadır.


– Kapı süslemesi

Kapı süslemesi mekanınızın girişinin süslenmesi şeklindedir. Bu süsleme türü genel itibari ile balon süsleme ile olmaktadır ama giriş kapınız çok büyük değil ise tül süsleme kullanılmaktadır.

Kapı süsleme çok fazla süsleme tercih etmeyen müşterimiz için mutlaka önerdiğimiz bir süsleme türüdür. Organizasyonların renklenmesi konusunda ve dikkatlerin biraz daha üstünüze çekilmesini sağlayacaktır.


— Baskılı balon hizmeti

Baskılı balon hizmeti sizlerin logosunun ve marka sembolünün balonların üzerinde herkesin evlerinde ve akıllarında çok daha fazla kalıcılık sağlamaktadır.

Baskılı balon hizmetinde firmanızın renklerini taşıyan balonlara baskı yapılarak dağıtımı yapılmaktadır. Bu balonlar çubukları ile sizlere teslim edilmektedir. Bu hizmetle beraber palyaço hizmeti de en çok tercih edilen hizmetlerdendir. Balonların şişirilmeside ve dağıtımında genel olarak palyaçoların çok büyük etkisi bulunmaktadır.

— Animatör hizmeti

Palyaço ve Kostümlü karakter olarak tercih edilen animatörlerimiz açılış aktivitelerinin en çok tercih edilen hizmetlerinden biridir. Bu hizmet ile hem büyüklerin hemde çocukların dikkatini fazlasıyla markanızın üstüne çekecektir. Balon dağıtımı, yüz boyaması, sosis balon dağıtımı gibi bir çok hizmette animatörlermizin aldığı eğitimler sayesinde hem gelen müşterilerinizi çocukları ile en iyi şekilde ilgilenecek ve markanızı en az sizler kadar iyi temsil edecektir.

— Ses sistemi kiralama

Mağaza açılışlarının vazgeçilmezlerinden biride ses sistemleridir.

Geniş arşivi ve istenildiği takdirde çok güçlü ses seviyesi ile kaliteli müzik ihtiyacınızı giderecek materyaller ile sizlere sunmaktayız. Kaliteyi sizlere en makul fiyatlar ile sunmayı ilke edinen Nazlım Organizasyon tarafından ses sistemi hizmeti sunmaktayız.

Ses sistemleri konusunda bir çok alternatifiniz bulunmaktadır. Bu alternatifler içerisinde büyük  kolonlar, küçük kolanlar, ev sinema sistemleri, kule kolonlar, 4 kanallı mikserler, 8 kanallı mikserler, 12 kanallı mikserler ve konserlerde kullanılan dev amfiler ve mikserler bulunmaktadır.

– Anons ve dj hizmeti
— Kokteyl hizmeti
* Kokteyl masaları
* Hostes ve host ( servis elemanları)
* Catering hizmetleri
— İnsert tasarımı
— Süreli görsel showlar
* Sihirbaz
* Ateşbaz
* Tahta bacak
* Jonglör
— Flama Bayrak süsleme
— Şişme Palyaço
— Osmanlı satıcıları
*Pamuk şeker arabası
* Osmanlı macunu
* Pop corn ( patlamış mısır)