Kids-Birthday-Parties-in-Tokyo.jpg

Doğum Günü Organizasyonu

Nazlım Organizasyon Çocuk Doğum Günü Organizasyonu ile sizlerin tüm isteklerine cevap verebilmektedir. Tüm Marmara Bölgesine en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sağlamayı ilke edinmiştir. Çocuk Doğum Günü hizmetleri için size en yakın şubemizden destek ala bilir veya genel merkezimizdeki showroomumuzda görselleri ve içerikleri görmeye bekleriz. Palyaço Hizmeti konusunda rakipsiz olan markamız İstanbul Palyaço Hizmeti Ve Tüm Marmara Bölgesine sunduğu hizmetler ile yanınızda…
Palyaço Servisi, Animasyon Hizmeti, Palyaço Hizmeti

Nazlım Organizasyon Alo Palyaço Servisi tecrübelerden gelen nedenler ile sizlerin doğum günü organizasyonlarınızda ne gibi ihtiyaçlarınızın olabileceğini saptamış ve bu ihtiyaçlara uygun paketler oluşturmuştur.
Palyaço Servisi konusunda lider durumda olan şirketimiz en önemli günlerinizden biri olan çocuğunuzun doğum gününde konusunda tecrübeli ve gerekli eğitimlerini almış ekibi ile sizlere hizmet vermektedir.

Çocuğumun doğum günü partisinde neler olmalı sorusuna Nazlı Organizasyon olarak bir kaç öneride bulunmamız gerekirse ve hatta işinizi biraz daha kolaylaştırmamız gerekirse size öle kampanyalı paketlerimizden faydalanmanızı öneririz.

Doğum Günü Organizasyonlarında sizlerin yanınızda bir can kurtarıcı olacak Palyaço veya Kostüm Karakterli Animatörler sayesinde doğum gününüz tahmin ettiğinizden de eğlenceli ve rahat geçecektir.
Animatörler çocuklarınız ile ilgilenirken sizlerde gelen misafirleriniz ile ilgilene bilecek ve diğer detaylar ile uğraşa bileceksiniz.
Nazlım Organizasyon olarak özellikle iddaalı olduğumuz bu çocuk animasyonu bölümünde sizlerin animatörlerde dikkat etmeniz gereken bazı ince detaylardan bahsetmemiz gerektiğini düşünüyoruz.

 * Doğum gününüze gelen animatörün (palyaço, kostümlü karakter) konusunda eğitimlerini tam olarak almış olması;
 * Animatörünüzün kostümünün tamamen temiz ve kendine bakımlı birisinin olması ( özellikle ana okulu ve evlerde yapılan doğum günlerinde bu konu çok dikkat çekmektedir.)
 * Animatörünüzün yüz boyama konusunda bilgili olması ve hem kendi yüzünün çocuklarımızı korkutucu bir şekilde değil de komik olarak hissedilmesi gerekmektedir.
 * Programına gelmeden önce sizlerle direk kontak içerisinde olmalı program yerine kesinlikle geç kalmamalıdır.
 * Özellikle yanında bulundurduğu materyallerini tam olarak kullana bilmesi ve oyunlarında çocuklarımızın psikolojik pozisyonlarını değerlendirerek seçmesi çok önemli bir konudur.
 * Fotoğraf Karesi Süsleme Fotoraf karesi süsleme doğum günü organizasyonunuz yapılacağı mekanın süslemesi konusunda bizlerden süsleme talep etmeyen müşterilerimiz yönelik bir hediyemizdir. Happy birthday yazısı, papatya balonlar ve yerlere serpilen balonlar şeklinde oluşmaktadır.
 * Mini Clup Cd’si Dünyaca kabul edilmiş ve çocuklarımızın severek dinlediği çocuk şarkılarından oluşmuş ve aynı zamanda cd’nin içinde 4 adet doğum günü şarkısı bunların ikisi türkçe ve ikisi yabancı olmak üzeredir. Aynı zamanda cd’sinin içerisinde günlük sevilen pop şarkılar bulunmaktadır, bunların bir kısmı yabancı ve bir kısmıda yerli şarkılardan oluşmaktadır.
 * Yüz Boyama Yüz boyama aktivitesi çocuklarımızın severek beklediği bir aktivitedir. Bu aktivite de çocuklarımızın yüzlerine, ellerine ve kollarına bir çok figür çizile bilmektedir. Yüz boyama konusunda en çok dikkat edilemesi gereken kullanılan boyaların anti alerjik olması ve aynı zamanda yerli ve İtalyan kökenli ürünlerden kullanılması önerilmektedir.
 * Sosis Balon Sosis balonlar çocuklarımızın ilgi ile oynadıkları figürlü balonlardır. İnce ve uzun olan sosis balonlar animatörler ile şekillendirilerek bir çok karaktere bürüne bilmekterdirler.
 * Animasyon oyunları Animasyon oyunları dahilinde çocuğumuzun yaş grubu dahilinde oyunlar tercih edilmektedir. Bu materyaller animatör arkadaşımızın yanında bulunduğu için sizlerin çocuklarımız nasıl oyunlar oynayacak bir doğum günü partisinde neler oynatmalıyım gibi sorularınıza çözüm sağlamaktadır.
 * Sihirbaz Gösterisi 40-45 dk. gösteri yapan sihirbazlar konusunda tecrübeli olmakla birlikte hem küçüklere hemde büyüklere yönelik performanslar sergilemektedir. Bu performanslar içerisinde canlı hayvanlar ve interaktif olarak bütün misafirler katılmaktadır.
 * Jonglör Gösterisi 40-45 dk. gösteri yapmaktadırlar. Bu gösterinin içeriğinde ise top çevirme, labut çevirme, tabak çevirme, tek tekerlek bisiklet showları gibi bir çok gösteri yapmaktadırlar…
 * Popcorn Arabası Doğum günü, sünnet düğünü, mağaza açılışı gibi organizasyonlarda çokca tercih edilen ve çok dikkat çeken bir hizmettir. Bu hizmet dahilinde popcorn arabasının başın osmanlı kıyafetli bir ustasıyla beraber gönderilmektedir. Mısırlarınız sıcak olarak servis edilmekle birlikte sayı sınırı olmaksızın sizlere patlamış mısır hizmeti sunulmaktadır.
 * Pamuk Şeker Arabası Pamuk Şeker Arabası hizmeti dahilinde tamamen organik şeker renklendiriciler kullanılmaktadır. Bu hizmet dahilinde pamuk şeker arabasının yanında osmanlı kıyafetli bir adet ustası bulunmaktadır. Pamuk şeker arasında şekerler gözünüzün önünde hazırlanarak taze bir şekilde sizlere sunulmaktadır ve bunula birlikte sınırsız bir şekilde dağıtım yapmaktadırlar. Pamuk şeker aynı zamanda pamuk helva olarakta bilinmektedir.
 *Mekan Süsleme Mekan süslemeleri konusunda bulunduğunuz mekanın tamamının süslenmesi veya bir kısmının süslenmesi şeklinde bir hizmetten faydalana bilirsiniz. Bu konuda sizlere bir çok paket ve fırsat sunmaktayız. Doğum günü süslemeleri olarak kullandığımız malzemeler Happy Birth Day yazıları Uzar süsler Metalize süsler Kağıt süsler Papatya balonlar Sosis balonlar Uçan balonlar Tül süsleme Yıldız süsleme