Hakkımızda

Nazlım Organizasyon ailesi 2006 yılında bu güne kadar uzanan tecrübesi ile siz değerli müşterilerine kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmiştir.

Genç, dinamik kadrosu ve sektör deneyimi ile Türkiye'nin tüm bölgelerinde organizasyon hizmeti sunmaktadır. Organizasyon sektöründe lider ve yön gösteren olma konumunda ki firmamız sizlerin hayal ettiği organizasyonları kapınıza kadar getirmektedir.

2006 yılından beri hizmet veren firmamız; * 50.000 üzerinde doğum günü organizasyonu * 4.000 üzerinde mağaza açılış organizasyonu * 3.000 üzerinde Sünnet ve Düğün Organizasyonu * 1.000 üzerinde AVM etkinliği * 1.000 üzerinde kurumsal piknik organizasyonu * Onlarca dizi ve sinema set kurulumları * Onlarca Festival organizasyonu * Evlilik Teklifi Organizasyonu * Fuar Kurulum Ve Personel Desteği Ve bunlarla beraber çalışma ortağı olduğumuz firmalara ekipman, personel tecrübe paylaşımı ile İstanbul'un tüm ilçelerinde kaliteli ve tecrübeli hizmeti sunmuştur.

Sizlerde Nazlım Organizasyon Ailesinin Bir Parçası Olmak İçin Geç Kalmış Değilsiniz... Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz...